LV / RU            

 

Aicinu uz jogu un atpūtu ar gonga skaņām.

Nodarbības notiek

pirmdien plkst. 18•30 un ceturdien plkst.15•00

Ludviķa ielā 23, 

 Liepājā.

Šīs nodarbības mērķis ir uzlabot cilvēka pašsajūtu.

Nodarbība sākas ar vienkāršiem elpošanas vingrojumiem, kas piepilda ar enerģiju, nomierina prātu un pēc tam vingrojot ļauj labāk sajust savu ķermeni.

Jogas vingrojumi ir vienkārši un viegli, lai iesildītu, izkustinātu ķermeni un izstieptu ikdienā saspringtos muskuļus.

Šo varētu saukt par vieglo jogu, jo mērķis ir sagatavot ķermeni dziļai relaksācijai ar gongu jeb, vienkāršiem vārdiem sakot, dziedinošai atpūtai. Joga ir ne tikai fiziska disciplīna un prakse, bet mācība, kura ietver arī skaņas/mantras prakses, relaksāciju un meditāciju, tāpēc gongs ir lielisks līdzeklis, lai padziļinātu šos procesus.

Gonga skaņa sniedz dziļu relaksāciju, attīra prātu un stimulē nervu sistēmu, līdz ar to pārveido emocionālo stāvokli, kas ietekmē prāta darbību.

Par gonga spēcīgo iedarbību uz cilvēka ķermeni un garu ir zināms jau kopš senseniem laikiem, un arī mūsdienās šo jaudīgo instrumentu izmanto, lai ar spēcīgām skaņas vibrācijām dziedinātu, sakārtotu un līdzsvarotu. Nodarbības beigās – īsa meditācija, kas ļauj praktizētājiem pabūt pilnīgā klusumā ar sevi un sajust izmaiņas un atgriež ikdienā ar skaidrāku galvu un mierīgāku sirdi.

 

Maksa 8 Eur, vai individuāli vienojoties

 

Iepriekš jāpiesakas t. 20221003