LV / RU            

Dievišķās komunikācijas Meditācijas

Kad neesat pārliecināti ko darīt, jūtaties satraukti, iestrēguši, jums vajadzīga papildus enerģija, lai paveiktu kādu projektu vai jūs vienkārši gribat tikt uz „viļņa” un piedzīvot labklājību - veiciet dievišķās komunikācijas meditāciju. Tā atnesīs jums līdzsvaru, enerģiju, radošumu un prieku.

Kas ir dievišķā komunikācija?
Tā ir Kundalini jogas tradīciju kustību meditācija, pēc Jogi Bhadžana mācības. Dievišķā komunikācija sastāv no horeogrāfiskas roku un plaukstu kustības, mantru vai kādas citas garīgas mūzikas pavadībā. Interesanti ir tas, ka Jogi Badžans ir teicis, izjūtot mūziku, mēs paši varam radīt savu unikālo dievišķo komunikāciju.

Kādi ir tās labumi?
Viņu ir tik daudz! Jogi Badžans to sauca par „lieliskāko brīnumpārtiku ķermeņa dziedināšanai, garīgumam, radošumam un dvēseles pacēlumam.”
Dievišķā komunikācija iedarbojas uz augšējo trijstūri – 5to, 6to,7to un 8to čakru. Roku kustības ietekmē un atver sirds centru, stiprina auru un palielina jūsu smalko un starojošo ķermeni. Nostiprinot šos ķermeņus, labklājība un  viss kas jums nepieciešams atnāks pie jums.
Pirkstu kustības gaisā dievišķās komunikācijas laikā palielina prānu (enerģiju), kura savienojas ar jūsu neironiem un atbrīvo no dziļi uzkrājušos stresu smadzenēs. Piedzīvojot šo brīnišķo relaksāciju, nemiers norimst un jūsu dabīgais stāvoklis un radošums atjaunojas.
Šī tehnoloģija savieno jūsu ķermeni, prātu un garu. Visi trīs tiek harmonizēti un atbrīvoti no dualitātēm ar roku kustību palīdzību. Šī komunikācīja savieno jūs ar Bezgalīgo Visumu un paplašina jūsu attiecības ar savu brīnišķo ES. Šis ir skaists veids kā savienoties ar skaņas plūsmu, radīt un ievibrēt mūziku sevī. 

Mantras

Ong Namo Guru Dev Namo Mantra
Pilna Mantra: Ong Namo Guru Dev Namo
Tulkojums: Ong Namo - Es paklanos smalkajai, dievišķai gudrībai
        Guru Dev Namo - Es paklanos dievišķajam skolotājam sevī .
Vairak informacijas:
Yogi Badžans mācīja, ka šī senā mantra ir darbarīks, kas palīdz momentā atpazīt dievišķo sevī. Kundalini jogā šī ir pirmā mantra, kura jaizmanto pirms jebkādas jogiskas/meditatīvas prakses. Tā tiek izmantota, lai noskaņotos nodarbībai, lai centrētu sevi uz augstāko Es un lai saņemtu garīgu vadību gan skolotājs gan students nodarbības laikā.

Har Haray Hari Wahe Guru Mantra
Pilna mantra : Har Haray Hari Wahe Guru
Tulkojums: Visi Radītāja aspekti ir svētlaime
Vairāk informācijas :
Šī mantra pauž trīs vārda Har (radošā visuma) kvalitātes - sēklu, plūsmu un pabeigtību uz Bezgalību. Par galveno virzītājspēku šajā mantrā tiek izmantots radošums, lai mēs tiktu pāri visiem aizsprostiem, atbrīvotos no nepatīkamām domām un situācijām dzīvē un atraisītu jūsu pašu radošo enerģiju.