LV / RU            

Kur rodas labklājība, bagātībā un veiksme?

 

 

„Gars un elpa uztur cilvēku pie dzīvības. Kad Jūs elpojat apzināti, jūs kontrolējat dzīves elpu, savu fizisko dzīvi. Noteicošais  jūsu darbībās, pretdarbībās, reakcijās un projekcijās ir domas, kas jūsos ienāk ar katru elpas vilcienu.

Negatīvas domas – galvenais iemesls Jūsu neveiksmēm un nabadzībai. Tiklīdz jūs ļaujat tām ņemt pār jums virsroku, varat uzreiz sākt skaitīt zaudējumus. Pozitīvas domas rada labklājību un apmierinājumu, atbrīvojiet tām vietu un jūs iegūsiet veiksmi! „

No Jogī Badžana lekcijas Pozitīva domāšana

 

Jogī Badžana domu graudi -

 

 

Kundalini joga ir augstākā tehnoloģija, lai atmodinātu tavu apzināšanos un aizvestu tevi pie tava patiesā ES.

 

 Nav nekā skaistāka, vērtīgāka un apzinīgāka par tevi, tas ir fakts.

 

Kad mēs saliekam savas plaukstas lūgšanas mudrā, Dievs atver savas rokas, lai apskautu mūs.

 

Zināšanas tikai tad kļūst par gudrību kad mēs tās piedzīvojam no visas sirds un būtības.

Tu esi daļa no Visuma. Vienmēr paļaujies uz šo spēku un tu nekad nebūsi nelaimīgs.

Prāts vada jūsu darbības un emocijas. Jāsaprot, ka pilnīgi viss atkarīgs no mūsu prāta redzējuma, visa mūsu laime un nelaime pieder prātam, ne pasaulei.

 

 Pateicoties meditācijām prāts nomierinās un parādās intuīcija, kas pasaka,  kas ir nozīmīgi tieši tev.

 

Cilvēks, kurš apzinās Dievu ir tas, kurš dzīvo savam vārdam jebkādos apstākļos. Jūsu vārds ir jūsu būtība un radošums jūsu komunikācijā. Kad cilvēks runā to,  ko domā ar skaidru garu, viņa runa ir pilnīga un viņš var dzīvot līdzi vārdam. Ja jūs kādam sakāt - Es Tevi Mīlu, tad dzīvojiet tā līdz pēdējam elpas vilcienam.

 

Vienīgais iemesls kāpēc jums vajag Guru ārpus sevis ir, lai atklātu Guru sevī. Guru ir pārmaiņu aģents, kas atmodina garīgās zināšanas, izkliedē tumsu, ienes gaismu un lielāku izpratni. Guru ir dzīvs ikvienā.

 

 Lūgšana tikai tad ir lūgšana, kad prāts koncentrēts vienā punktā un cilvēks uzrunā Visaugstāko. Meditācija tikai tad ir meditācija, kad prāts kļūst pilnīgi  tīrs un atvērts,  un tad Visaugstākais uzrunā cilvēku.

 

Vairums cilvēku,  kuri vēlas dzīvot mierpilnu un rāmu dzīvi,  un kuriem piemīt spēks un līdzjūtība, rakstura stingrība un uzticība, galu gala nonāks pie jogas un praktizēs to formu, ko laimīgs gadījums būs viņiem atnesis

 

 Sevī emu atklājis tikai vienu realitāti: es ieelpoju un izelpoju. Tātad jebkas, kas ieelpo un izelpo, eksistē. Kad biju šo realitāti ieraudzījis ikvienā, sapratu, ka es eksistēju ikvienā un ikviens eksistē manī.

 

 Atdod savu satraukumu, sāpes, likstas un jebko citu Dievam un paņem laimi, prieku un smaidu atpakaļ uz savām mājām. Kamdēļ jums ir Dievs,  ja viņš nevar par sevi parūpēties? Vai jums ir Dievs lai ciestu ? Nav tāds Dievs, kas cieš. Jūs ciešat. Atdodiet savas ciešanas Dievam un baudiet dzīvi !

 

 

 Laiks ko jūs izmantojat loģikā, iemeslos, argumentos, fantāzijās ir laimes izniekošana.

 

 Tava klātbūtne ir tava komunikācija. Tava eksistence ir tava komunikācija un tava projekcija ir tava attieksme. Tevī ir spēks.