LV / RU         



   

Mani sauc Inga, un ar dziļu, baltu prieku un pietāti vēlētos dalīties tajā, ko esmu savā dzīves dārzā sarušinājusi, izzinājusi. Joprojām esmu pētniece un ceļotāja. Uz Sevi un Visumu. Lai arī tas viss jau manī un apkārt, tik un tā – tas interesantākais un mācību pilnākais ir tieši pats Ceļš nevis mērķis. Mans ceļš ir pilns iedvesmas. Sevis un citu.
Ikdiena man ir saistīta ar radošām un dvēseliskām tēmām: gatavoju sapņu ķērājus un dabisko akmeņu rotas ar maza bēna aizrautību, piedāvāju enerģētiskās masāžas un palīdzu atvērt un izpurināt/ sajust katram savus spārnus.
Nozīmīga tēma man jau kopš pamatskolas laikiem ir emocijas – uzturs – veselība. Tieši šī trīsvienība.
Es neesmu Skolotājs, es neesmu Meistars. Es ticu, ka katrs esam kādā dzīves brīdī Sargeņģelis, kas iedvesmo, palīdz, atver spārnus un izkrāso ikdienu. Katra tikšanās un saruna man ir nozīmīga Ceļa sastāvdaļa un mācībstunda. Reizēm es mēdzu ar krāsainiem krītiņiem zīmēt uz skolas galda un turpināt to darīt uz grīdas un sienām, bet es cenšos dzirdēt, ieklausīties un saprast, ko man stāsta Skolotājs, kas ir Visums jeb katrs no jums.



Apraksts par lekciju/ nodarbību

Šajā brīnumu pilnajā tikšanās reizē es piedāvāju paraudzīties tik svarīgajā ikdienas trīsvienībā “Emocijas – Pārtika – Veselība”. Būs gan teorētiskā un sarunu daļa, gan – praktiskā.

Pirmajā daļā uzzināsiet, kā mūsu ķermenis strādā un emocijas – veido tā reakciju fiziskā līmenī, kas, savukārt, veicina noteiktus ēšanas paradumus: gan regulārus, gan kāpumus, gan kritumus.

Praktiskajā daļā būs iespēja ar nelielām darba lapām un meditāciju ieklausīties sevī, kā arī – kopā pagatavosim vienu feinu, gardu maltīti, paralēli uzzinot vēl dažādus noderīgus knifus, ko izmantot ikdienā, lai pietuvotos sava organisma patiesajām vajadzībām un – vadītu savas emocijas. Nevis otrādi.

 

Inga