LV / RU            

Sandra Spudiņa

 

Par mani:

Pēs izglītības esmu skolas un ģimenes psiholoģe. Daudzus gadus strādāju Latvijas skolās, bērnudārzos, bērnu un jauniešu centrā par psiholoģi. Praktizēju ART terapiju, uz ķermeni orientēto terapiju un smilšu terapiju, ko apguvu pie Sanktpēterburgas Humanitārās Akadēmijas pasniedzējas Jeļenas Mihailovas. Esmu strādājusi arī bērnu žurnālos par redaktori, par bērnu nometņu vadītāju un skolotāju, vadījusi daudzas radošas meistarklases bērniem un pieaugušajiem (  piemēram, mandalu zīmēšanas nodarbības).

 

Par jogu:

Kundalini joga manā dzīvē ir ienākusi pavisam nesen. 2014. gadā es sāku apmeklēt Evijas Brantas jogas nodarbības un kā jau saka -  ja esi atradis savu īsto skolotāju, tad dzīves ceļš ir iezīmēts... Evija kļuva par manu skolotāju, jo tieši viņa jogā piedāvāja ne tikai krijas jeb vingrojumus ķermenim, bet arī jogas psiholoģiju, jogas domāšanu manam prātam un dvēselei. Tas mani ieinteresēja, jo sapratu, ka savas personīgās un profesionālās spējas un prasmes varu pilnveidot tieši šajā jogā, tieši kundalini joga spēs atbildēt uz maniem jautājumiem un spēs dot to, kas man visvairāk vajadzīgs. 

Kundalini joga ir apzinātības joga. Tā palīdz cilvēkam izprast sevi tieši šeit un tagad, bez vērtēšanas un aizspriedumiem. Es mācos nekritizēt, nevērtēt un nesalīdzināt... Mans garīgais skolotājs Jogī Bhadžans ir teicis:"Kundalinī joga atdod cilvēkam viņa paša spēku, tā disciplinē viņu, maina asiņu bioķīmisko sastāvu, stimulē iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību, kā arī māca cilvēkam atslābināties. Meditēšana padara skaidrākas domas, bet kundalinī joga izveido disciplīnu, kas paver iespēju šīs domas īstenot."

 

Par dzīvi:

Kopš nodarbojos ar kundalini jogu dzīve kļuvusi skaidrāka un vienkāršāka. Piekrītu Jogi Badžana teiktajam: ” Es vēlos, lai tu kļūsti pati par sevi. Tiklīdz tu būsi kļuvusi pati par sevi, tu būsi laimīga; tiklīdz tu būsi laimīga, ikviens tavā tuvumā būs laimīgs. Tas nav grūti!” To cenšos īstenot soli pa solim, katru dienu – vienkārši esmu laimīga katru dienu un esmu pati par sevi! Kundalini joga ir kā garīgais ceļš, caur kuru es varu realizēt, izprast, mīlēt, pieņemt sevi un citus. Caur jogu apzinos savas iespējas, vairoju gaismu sevī un cenšos to dot citiem.

 

Paldies:

 

Paldies manam skolotājam Harijiwan, pie kura šobrīd mācos, mācos un mācos...

Paldies radiem, draugiem un paziņām par atbalstu un sapratni, par to, ka man esat.

Paldies Uģim Kuģim par manu izglītošanu vēdiskajā dzīves ritumā un ajūrvēdas virtuves gardumos.

Paldies Valdim Svirskim par dziļo jogas izpēti un analīzi, par Sirds meditācijas nodarbībām.

Paldies Ansim Jurģim Stabingim par Laimes kā prasmes treniņiem – praktizēju....

Paldies Bellai Kit par apmācību Keitijas Bairones metodei „Darbs”. Tā patiesi palīdz sakārtot cilvēka 10000 ikdienas domas. Katru dienu strādāju pēc šīs metodes ar savām domām J.

Paldies meitenēm un puišiem, ar kuriem ikdienā veicam jogas praksi – jūs esat mans spēks, balsts un prieks. J

Prieka vējos,

Sandra